Kurucularının 30 yıllık tecrübelerinin sonucu olarak 1995 yılında İstanbul’da kurulan Aktif Isı A.Ş. Isıtma, Soğutma ve Havalandırma sektöründe, geniş bir yelpazede malzeme satışı yapan tedarikçi bir firmadır

İnsan kaynakları hem nitelik hem de nicelik açısından gayet zengin olan firmamız, kuruluşundan sadece 7 yıl sonra İkitelli şube ve merkez deposunu hizmete sokmuştur.

Müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan firmamız, faaliyet alanına giren malzemeleri özenle seçmenin yanı sıra müşterilerine en doğru ürünü tercih etme konusunda profesyonel danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Zira müşteri memnuniyeti Aktif Isı A.Ş.’nin bu günlere bu denli hızlı ve güvenli bir şekilde gelebilmesinin temelinde yatan en değerli ilkedir.

Bu hızlı ve anlamlı büyümenin sonucu olarak ürün yelpazesi genişlemiş ve bunun devamında Aktif Isı A.Ş. ile çalışan müşteri kitlesi de genişlemiştir. Genişleyen malzeme listesiyle birlikte büyüyen müşteri ağına rağmen Aktif Isı A.Ş., her bir müşterisine firmanın tek müşterisi gibi değer vererek hizmet sunmaktadır. Yaşanılan gelişim, hizmet kalitesini de yükseltmiş ve Aktif Isı A.Ş., bu güne dek, ilk günün heyecanıyla “Güven, Hizmet ve Kalite” odaklı çalışmalarını sürdürmüştür.